https://ru.buywatches.is rolex replica https://tr.buywatches.is/ fake rolex luxury replica watches gradewatches.com sellswatches.com replica richard mille https://www.perfectrichardmille.com/ Franck Muller replica watch

Wydarzenie naruszyło irlandzkie zasady koronacji – Wedding Travel & Location

Wydarzenie naruszyło irlandzkie zasady koronacji

Posted By: abhinay abhinay

About Wydarzenie naruszyło irlandzkie zasady koronacji

Wydarzenie naruszyło irlandzkie zasady koronacji

Abyśmy się dobrze rozumieli: przewodniczący Komisji wymyśla stanowisko, które nie istnieje nawet w ściśle zhierarchizowanej biurokracji Komisji, tylko po to, aby móc zatrudnić osobę, która nie spełnia ogólnych warunków zatrudnienia na koszt UE.

Stanowisko stworzone dla Flosdorff nosi niesamowicie odsłoniętą nazwę "ADVISOR do komunikacji z gabinetem" ("conseiller en communication de son szafka"). A dla uproszczenia wyznacza trenera PR, który jest kompletnie nieskalany we wszystkich sprawach europejskich, do zrobienia tego, co zawsze robił: aby jego szef wyglądał dobrze. (Nie możesz się powstrzymać od zastanawiania się, czy nie jest to opakowanie Drei Wetter Taft nadal byłoby tańsze.)

Beztrosko von der Leyen – noblesse oblige – nic tu nie zrobiła i katapultowała ją – zgodnie z kryteriami rekrutacji dla urzędników UE – zupełnie nieodpowiednią – doradcę wizerunkowego z państwa na drugą najwyższą rangę (AD15) spośród szesnastu możliwych & i otrzymał stopień Zastępcy Dyrektora Generalnego (DGA). Stanowisko, które wysoko wykwalifikowani urzędnicy UE mają szczęście osiągnąć po dziesięciu latach studiów i dwudziestu latach pracy w słabo klimatyzowanych biurach na planie otwartym. Nawiasem mówiąc, osobisty doradca ds. Wizerunku von der Leyen otrzymuje miesięczne wypłaty w wysokości 20 000 euro – i zarabia tyle samo, co kanclerz Niemiec (Merkel). Europejski budżet, czyli CIEBIE, obciąży tę zabawę łącznie około 1,2 mln euro.

Powtarzanie historii?

Z korytarzy w Brukseli chodzi obecnie o powrót historycznego "Santer Momenty" plotki. (Podobnie jak pani von der Leyen, ówczesny przewodniczący Komisji Europejskiej, Jacques Santer, miał zbyt małe poparcie w Radzie i Parlamencie Europejskim). Komisja Santera musiała ustąpić w 1999 roku – z powodu sprawy doradcy.

Slap for Boris Johnson: British House of Lords odrzuca prawo rynku wewnętrznego Republikanie i prezydent: pozwolili Trumpowi wściekać się na Brexit bez porozumienia tylko z Trumpem?: Co wybory w USA mają wspólnego z Brexitem

Francuska komisarz Edith Cresson zatrudniła pewnego Rene Berthelota – dentystę na pełen etat, rozdającego karty na pół etatu – jako doradcę UE wysokiego szczebla i uparcie odmawiała zwolnienia go. Wewnętrzne dochodzenie przeprowadzone przez Komisję wykazało, że Berthelot nie był ani przeszkolony, ani kwalifikowany na to stanowisko. Wink Smiley

Podczas niemieckiej prezydencji w Radzie UE Martin Sonneborn w satyryczny sposób na t-online.de wspomina wydarzenia w stolicy Belgii. 55-latek w swojej rubryce patrzy na szerszą perspektywę – na swój sposób. </i

Po kolacji w golfa komisarz UE ds. Handlu Phil Hogan musiał przyjąć wiele krytyki. Wydarzenie naruszyło irlandzkie zasady koronacji. Teraz się cofa.

Komisarz UE ds. Handlu Phil Hogan składa rezygnację z powodu naruszenia zasad korony w jego ojczystej Irlandii. Odpowiednie doniesienia medialne potwierdziły w środę wieczorem w niemieckiej agencji prasowej w Brukseli szef gabinetu Hogana Petera Powera. Rząd irlandzki wcześniej zdystansował się od Hogana i oskarżył go o wyraźne naruszenie wymogów pandemii.

Przewodnicząca Komisji Ursula von der Leyen poprosiła Hogana o wyjaśnienie jego zachowania w Irlandii i od wtorku dokładnie je analizowała. Rzecznik Von der Leyen początkowo nie chciał komentować w środę wieczorem. Komisarz ds. Handlu jest jednym z najważniejszych stanowisk we wpływowym organie brukselskim odpowiedzialnym za negocjowanie umów handlowych w imieniu wszystkich 27 państw członkowskich z partnerami na całym świecie.

Kolacja golfowa naruszyła zasady koronacji

60-letni Hogan został oskarżony o udział w kolacji firmy golfowej z około 80 innymi osobami w hotelu w zachodniej Irlandii. Mówi się, że naruszyło to obowiązujący górny limit spotkań. Irlandzka minister rolnictwa Dara Calleary zrezygnowała z udziału w tym samym wydarzeniu.https://yourpillstore.com/pl/ Hogan przeprosił za swój udział w imprezie, ale podkreślił, że zakłada, iż organizatorzy będą przestrzegać wszystkich przepisów.

Ministerstwo Zdrowia w Dublinie oskarża również Hogana o naruszenie środków pandemicznych po wjeździe do Irlandii z podróżami.

Hogan z partii Fine Gael objął stanowisko komisarza UE ds. Handlu 1 grudnia. Wcześniej był odpowiedzialny za politykę rolną UE w Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera. Na początku lat 80. ekonomista tymczasowo prowadził rodzinne gospodarstwo, zanim został posłem, a później m.in. ministrem środowiska.

Ire był dyrektorem generalnym WTO

Hogan jest uważany za doświadczonego i znakomitego polityka i negocjatora. Ostatnio Irlandczyk był nawet wymieniany jako potencjalny nowy dyrektor generalny Światowej Organizacji Handlu (WTO). Jednak ze względu na opóźnienie nowej nominacji na stanowisko WTO postanowił nie startować.

Jako komisarz ds. Handlu Hogan zainwestował dużo czasu w projekt rozstrzygnięcia sporu handlowego z USA. Niedawno wynegocjował z Waszyngtonem umowę dotyczącą wzajemnych ulg celnych. Krótko wcześniej Stany Zjednoczone odstąpiły od zamierzonego zaostrzenia ceł karnych na produkty z Niemiec i innych krajów UE.

Blog informacyjny o Covid-19: Wszystkie informacje o pandemii koronawirusa UE w kryzysie: tak Polska i Węgry powinny pójść za kołnierz Nowa kolumna satyryczna: Hurra, jesteśmy przewodniczącym Rady

Innymi ważnymi tematami dla Hogana były planowane porozumienie handlowe między UE a Wielką Brytanią oraz fundamentalny przegląd aktualnej polityki handlowej UE. Powinno to również obejmować kwestię, czy UE ma odpowiednie instrumenty, aby chronić się przed nieuczciwymi praktykami konkurencyjnymi.

Wykorzystane źródła: agencja informacyjna dpa

Bruksela (dpa) – Podczas spotkania ministrów spraw zagranicznych w Brukseli Niemcy i Francja prowadziły kampanię na rzecz skoordynowanej reakcji UE na podejście Chin w Hongkongu.

T-Online.de/TV
Influencer (30) umiera podczas podnoszenia tyłka
Krowa słoń rodzi – zachowanie stada jest niesamowite
Wiceprezydent USA Pence zaszczepił się przeciwko Coronie
Misja NASA umożliwia pierwsze spojrzenie na Marsa
Te zasady dotyczą fajerwerków w ogrodzie
Spahn prosi o cierpliwość przy dystrybucji szczepionki
Dziwne pojawienie się piwa w parlamencie USA
Nagle nie ma możliwości powstrzymania ministra
Użycie pojemnika z powodu Corona powoduje poruszenie
Usługa holownicza ma złą niespodziankę
Zimowa pogoda powoduje chaos na wschodnim wybrzeżu USA
Jakie są szanse na białe Święta Bożego Narodzenia?
Święty Mikołaj zbliża się z młotem
Hunter odkrywa rysia – i nagrywa ekscytującą scenę
Dlaczego sytuacja w Saksonii się pogarsza

Celem powinno być zatem wprowadzenie zakazu eksportu towarów, które można by wykorzystać do stłumienia protestów w przyszłości. Ponadto obywatele Hongkongu powinni mieć możliwość łatwiejszego pozostania w UE, jeśli czują się prześladowani politycznie.

Kanclerz Angela Merkel (CDU) wyraziła zaniepokojenie rozwojem między Chinami a Hongkongiem i ponownie wezwała do wspólnej polityki UE wobec Chin i wspólnej odpowiedzi państw członkowskich. "To dla mnie bardzo ważne"- powiedziała podczas spotkania z premierem Włoch Giuseppe Conte w pensjonacie rządu federalnego na zamku Meseberg na północ od Berlina. Ale ważne jest również, aby utrzymywać kontakt z Pekinem.

Tyle kosztuje dawka: polityk tweetuje ceny szczepionek koronowych Bez rosyjskich śledczych: prokurator przesłuchuje Aleksieja Nawalnego z zaniepokojeniem z Francją: Macronowi zarażonemu koronami jest najwyraźniej gorzej

Federalny minister spraw zagranicznych Heiko Maas (SPD) powiedział po konsultacjach w Brukseli, że jeśli Chiny zastosują nowe kontrowersyjne prawo bezpieczeństwa, musi to mieć konsekwencje. Trzeba będzie również przyjrzeć się krajowym umowom ekstradycyjnym i umowom o wzajemnej pomocy prawnej.

Nie było jednak wzmianki o karach ekonomicznych czy możliwych sankcjach wobec chińskich polityków odpowiedzialnych za kontrowersyjne prawo bezpieczeństwa. Według Maasa wszystko, co planuje się, to większe wsparcie dla społeczeństwa obywatelskiego – na przykład poprzez skoordynowane przyznawanie grantów lub uproszczony dostęp do UE dla naukowców, badaczy, dziennikarzy i artystów.

To, o czym dyskutuje UE, wyraźnie pozostaje w tyle za środkami USA. Waszyngton niedawno ogłosił ograniczenia wizowe dla obecnych i byłych funkcjonariuszy Komunistycznej Partii Chin.

Polityka Chin w Hongkongu spotkała się z ostrą krytyką na arenie międzynarodowej, głównie z powodu nowego prawa bezpieczeństwa. Został przyjęty przez Pekin pod koniec czerwca, niezależnie od reakcji. Prawo w Hongkongu dotyczy działań, które Chiny uważają za wywrotowe, separatystyczne lub terrorystyczne. Powinien też "tajne umowy" ukarać siłami za granicą.

Opozycja demokratyczna zakłada, że ​​prawo jest skierowane przede wszystkim do nich. W zasadzie to koniec zasady "jeden kraj, dwa systemy" obawia się, że dawna kolonia brytyjska jest administrowana autonomicznie i z własnymi swobodami obywatelskimi od czasu jej powrotu do Chin w 1997 r.

Głównym powodem niechęci Europy są interesy gospodarcze. Państwa UE, takie jak Grecja i Węgry, liczą na miliardowe inwestycje w ramach tzw. Chińskiej inicjatywy jedwabnego szlaku. Dla wielu dużych firm europejskich Chiny z 1,4 mld mieszkańców są również bardzo ważnym rynkiem zbytu.

Dlatego też jest prawie niemożliwe, aby wnioski dotyczące daleko idących sankcji otrzymały niezbędne wsparcie ze strony wszystkich państw członkowskich. Opcje przedstawione teraz przez Niemcy i Francję omijają ten problem, ponieważ nie wymagają jednomyślności. Na przykład istnieje już wspólne stanowisko UE w sprawie wywozu broni, na podstawie którego można by teraz sformułować jaśniejsze krajowe stanowiska dotyczące sposobu postępowania z wywozem do Hongkongu.

Jean-Claude Juncker jest weteranem Unii Europejskiej. Oswoił nawet prezydenta USA. Jak to robi i czego teraz oczekuje od Niemców.

Europa odcisnęła swoje piętno na Jean-Claude Junckerze. W kącie jest kawałek węgla z Niemiec, pies rodzinny ma hiszpańskie imię. Najpierw wita fotografa i dziennikarzy po francusku, potem próbuje luksemburskiego, a na końcu niemieckiego. 

Biuro, w którym były komisarz, były szef Eurogrupy, przyjmuje byłego premiera Luksemburga, znajduje się w samym sercu dzielnicy rządowej Brukseli. Oprócz malowniczych starych budynków budynki UE wykonane ze szkła i stali wyglądają jak wylądowane statki kosmiczne. Tutaj łatwo zrozumieć, dlaczego Unia Europejska jest w niektórych miejscach postrzegana jako biurokratyczny potwór – sztywny, z dziesiątkami tysięcy urzędników, karierowiczów i zawodowych polityków, którzy nawet w przeszłości chcieli zabić każdy stopień skłonności.

Jean-Claude Juncker: pełen pasji Europejczyk, aktywny żartowniś
Seria zdjęć składająca się z 10 zdjęć

Juncker jest także jednym z tych zawodowych polityków, dzieckiem przemysłowca i wyszkolonym prawnikiem. Jest także kimś, kto żartuje na ważnych szczytach politycznych, rozdaje klapsy, brzęczy papierosami przed kamerą i innymi głowami państw "dyktator" mile widziana. Zobacz jego dziwne chwile na pokazie zdjęć tutaj. Czy na tym polega tajemnica sukcesu człowieka, który przeszedł od ministra kraju z populacją małego miasteczka do potężnego komisarza UE?    

Każdy, kto go teraz spotyka, zdaje sobie sprawę, że czegoś brakuje. Z powodu Corony powitanie jest nieco bezosobowe. Juncker, filantrop, stracił część swojego uroku przez dystans społeczny. Juncker nie jest już szefem komisji, tylko starszym przewodniczącym – stanowisko, które powstało z jego sugestii po odejściu z przywództwa UE. Mówi, że inaczej musiałbyś go wyrzucić. Na t-online.de wyjaśnia, jak oswoić prezydenta USA Donalda Trumpa i dlaczego był oszołomiony pierwszym dużym szczytem UE bez niego.  

Dramat Brexitu – chronologia na zdjęciach
Seria zdjęć z 45 zdjęciami

Panie Juncker, czy jest pan szczególnie twardy?

Jean-Claude Juncker: Jeśli zadasz takie ogólne pytanie, odpowiem na nie: Tak!

Jeśli spojrzeć na ostatni specjalny szczyt UE w połowie lipca, to trzeba. Negocjacje były trudne. Co myślisz o tym szczycie?

Był to jeden z nielicznych szczytów w ciągu 25 lat, na którym nie byłem i śledziłem go tylko w mediach. Byłem bardzo zaskoczony, że pojawiła się prawie tylko relacja o czasie trwania szczytu. Uwierz mi – były szczyty, które przetrwały dłużej. Pod tym względem: odetchnąłem z ulgą, że w ogóle był wynik, ale jestem też dość rozczarowany, ponieważ było tak dużo kłótni.

Ale wiele kontrowersji to nic nowego w UE!

Że został przeniesiony do świata zewnętrznego, tak. Czy to nowe rozumienie przejrzystości, że każde wymieniane przekleństwo musi być natychmiast przekazane? Jakby przemoc retoryczna była szczególnym aktem heroizmu. 

Chodziło o dużo pieniędzy – szczególnie na ogromny pakiet pomocy Corona. Jak oceniasz wynik tego szczytu?

To również było częściowo rozczarowujące: w wielu obszarach udostępnianych jest obecnie mniej pieniędzy.

Each of the steel parts within the link as well as wire crate tend to be minimize coming from strong components of metal and then carefully shaped, montblanc reproduction timepieces along with polished by hand : a job which takes 3 weeks per tourbillon and also calls for standards involving quality which simply a number of grasp watchmakers have the capability. The metal tourbillon bridge is often a smaller work of genius on its own and also takes are 2 horizontally, the overlap golf figures associated with 8, that are additionally symbols of infinity.The actual tourbillon centers on its axis when a second; like the harmony, this consists 89 particular person parts and also weighs One particular.010 gary. The tourbillon parrot cage, which patek philippe replica measures Eighteen.Some millimeters in diameter, contains a big stability which has a height associated with Fourteen.5 millimeters; it features a substantial moment associated with inertia involving 59 mgcm2 and the traditional rate of recurrence of two.Your five Hertz (18 500 bph). Specifically significant will be the 3 portable having to pay weights with the Minerva arrow, which is often forced back and forth around the curved arc of the tourbillon crate to get best balance.