https://ru.buywatches.is rolex replica https://tr.buywatches.is/ fake rolex luxury replica watches gradewatches.com sellswatches.com replica richard mille https://www.perfectrichardmille.com/ Franck Muller replica watch

Oznacza to, że po trzech latach każda osoba uprawniona do azylu zostanie poinformowana, czy nadal otrzyma azyl. – Wedding Travel & Location

Oznacza to, że po trzech latach każda osoba uprawniona do azylu zostanie poinformowana, czy nadal otrzyma azyl.

Posted By: abhinay abhinay

About Oznacza to, że po trzech latach każda osoba uprawniona do azylu zostanie poinformowana, czy nadal otrzyma azyl.

Oznacza to, że po trzech latach każda osoba uprawniona do azylu zostanie poinformowana, czy nadal otrzyma azyl.

Nowością jest to, że dotyczy to prawie każdego indywidualnego przypadku. Oznacza to, że po trzech latach każda osoba uprawniona do azylu zostanie poinformowana, czy nadal otrzyma azyl.

16:30 – Dziesiątki tysięcy uczestników demonstracji solidarności

Dziesiątki tysięcy ludzi wzięło udział w sobotniej w Wiedniu demonstracji solidarności na rzecz uchodźców. Organizatorzy przemawiali podczas zlotu z ok. 60 000 osób. Policja policzyła po południu ponad 20 000 uczestników, chociaż nie były to ostateczne dane.

© APA / HELMUT FOHRINGER

Jeden wciąż się liczy, powiedział rzecznik policji APA. Finałowy rajd rozpoczął się tuż przed 16:00 przed Parlamentem na Ringu. O dużej liczbie uczestników świadczyło również to, że koniec demonstracji był jeszcze wtedy na Mariahilfer Strasse.

16:10 – UE liczy na pomoc z Ankary

Turcja mogłaby stać się kluczowym partnerem UE w walce z kryzysem uchodźczym. W poniedziałek przewodniczący Recep Tayyip Erdogan uda się do Brukseli na spotkanie z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem i przewodniczącym Rady Donaldem Tuskiem.

Relacje między Ankarą a Brukselą są skomplikowane. Współpraca, zgodnie z życzeniem partnerów UE, wiąże się z dużymi przeszkodami. Jednak rozmiar kryzysu uchodźczego zwiększa presję po obu stronach. Kryzys może się nawet pogorszyć, jeśli rosyjskie naloty zmuszą jeszcze więcej ludzi do ucieczki z Syrii.

Od wczesnego lata tysiące ludzi przypływało codziennie na greckie wyspy z tureckiego wybrzeża Morza Egejskiego na holownikach. Stamtąd udają się na kontynent, przez Bałkany Zachodnie do krajów UE, Węgier i Chorwacji, stamtąd na północny zachód – zwłaszcza do Niemiec.

„W tej tragedii uchodźców, masowym exodusie, Turcja i UE płyną tą samą łodzią” – mówi Marc Pierini z Carnegie Europe Institute. „To destabilizujące dla obu stron”.

15:25 – Ciągły napływ uchodźców

Strumień uchodźców w Salzburgu pozostaje niezmiennie wysoki. 370 osób szukających ochrony zostało przywiezionych do Niemiec specjalnym pociągiem w sobotę rano. Tego dnia na dworcu głównym w Salzburgu spodziewano się około 600 osób. Kraj związkowy Salzburg podał w komunikacie prasowym, że prawie zawsze zostanie osiągnięta pojemność 2000 osób – zgodnie z oczekiwaniami w sobotę.

Na spotkaniu informacyjnym dotyczącym sytuacji uchodźców w sobotę po południu omówiono również dalszą procedurę. W przyszły wtorek odbędzie się kolejne generalne czyszczenie i dezynfekcja podziemnego parkingu na głównym dworcu kolejowym w Salzburgu. Dlatego tego dnia nie jest to dostępne, powiedział.

14:35 – Pokojowa demonstracja w Wiedniu

Kilka tysięcy uczestników spotkało się w sobotę po południu na wiecu otwarcia demonstracji „Uchodźcy Witamy!” zebranych w Wiedniu. Na krótko przed startem imprezy na Christian-Broda-Platz, która rozpoczęła się nieco późno około godziny 13:15, według policji było tylko nieco ponad tysiąc uczestników, ale miejsce szybko się zapełniło.triapidix300 zapytaj

© APA / HERBERT PFARRHOFER

Rzecznik policji Thomas Keiblinger nie mógł jeszcze podać dokładnej liczby uczestników. „Nadal istnieje stały napływ” – powiedział. Policja pełniła służbę łącznie z 470 policjantami, „od Westbahnhof do Heldenplatz” – powiedział Keiblinger. „Wszystko jest bardzo spokojne”.

Na początku imprezy uchodźcy z Traiskirchen wykonali imponujące fragmenty „Schutzbefohlenen” Elfriede Jelinek. Przedstawiciele organizatorów – platformy polityki azylowej dla ludzi – podkreślali w swoich wystąpieniach: „Witamy wszystkich uchodźców, niezależnie od tego, czy byli zmuszeni do ucieczki z powodu wojny, prześladowań czy innych powodów”. Wzywa się do humanitarnego traktowania uchodźców, standardów jakości opieki i otwarcia granic. Uchodźcy również wypowiadali się i informowali o swojej sytuacji.

Około 14:20 marsz ruszył. Trasa prowadzi przez Mariahilfer Strasse, Babenbergerstrasse i Ring do Parlamentu, gdzie o 15:30 planowany jest finałowy zlot. Zaraz potem (16:30) na Heldenplatz rozpocznie się koncert solidarnościowy dla uchodźców pod hasłem „Voices for Refugees” – w składzie najwyższej klasy: Głos zabiorą także Die Toten Hosen, Conchita Wurst i Zucchero oraz Prezydent Federalny Heinz Fischer. Wydarzenie potrwa do późnych godzin wieczornych.

13:20 – Mariahilfer Strasse pełna twarzy

Inicjatywa „Inside Out Austria” chce zamienić Mariahilfer Straße w Wiedniu w „Walk of Fame of Humanity”.

© APA / HERBERT PFARRHOFER

W tym celu na deptaku na wiedeńskiej Mariahilfer Strasse wisi plakaty z 2100 fotograficznymi portretami uchodźców z inicjatywy „Inside Out Austria”. Zdjęcia przyklejone do ziemi rozciągają się na długości około 300 metrów po drugiej stronie ulicy. Oprócz uchodźców pokazywani są także pomocnicy.

© APA / HERBERT PFARRHOFER

13:05 – Około 5500 osób spędziło noc w schroniskach pogotowia

Około 5500 uchodźców spędziło noc w sobotę w austriackich kwaterach sypialnych: około 5000 w kwaterach tranzytowych, około 500 w punktach zbiórki. Gerry Foitik z Austriackiego Czerwonego Krzyża poinformował o tym APA w sobotę po południu.

„Wiele z tych osób jest już w drodze do Niemiec. Obecnie mamy od 1 800 do 1 900 w kwaterach” – powiedział Federalny Dowódca Ratownictwa RK. Te miejsca zakwaterowania wyraźnie opustoszały.

12:50 – Merkel nalega na zabezpieczenie granic zewnętrznych UE

W czasie kryzysu uchodźczego kanclerz Niemiec Angela Merkel naciska na europejskie rozwiązanie i zabezpieczenie granic. „Element europejski oznacza, że ​​oczywiście chronimy nasze granice zewnętrzne w całej Europie – chronimy je razem – a tym samym mamy uporządkowaną imigrację do Europy” – powiedziała w sobotę przewodnicząca CDU w swoim cotygodniowym przesłaniu wideo.

Problemem jest tutaj grecko-turecka granica zewnętrzna UE. W tym też rozmawia się z Turcją. Ale trzeba też wziąć na siebie większą odpowiedzialność za kraje takie jak Liban czy Jordania, gdzie jest już wielu uchodźców. „I będziemy musieli wydać więcej na pomoc rozwojową”.

Niemcy praktycznie utraciły kontrolę nad swoją granicą, ponieważ państwa graniczne UE, takie jak Grecja czy Włochy, nie rejestrują już setek tysięcy uchodźców. Policja federalna ponownie zarejestrowała wpisy. Ale to tylko część. Rząd nie jest w stanie powiedzieć, ile osób w sumie przyjeżdża do Niemiec, a które. Jednak pewne jest, że obecnie codziennie przez granicę przekraczają niezarejestrowane tysiące ludzi.

12:20 – Węgry domagają się większej pomocy finansowej od UE

Węgry chcą większej pomocy finansowej od Unii Europejskiej, aby poradzić sobie z kryzysem uchodźczym. Jak wynika z sobotniego przekazu Ministerstwa Zasobów Ludzkich, Węgry wydadzą w tym roku 200 mln euro z pieniędzy podatników, podczas gdy UE zagwarantowała dotychczas tylko 7 mln euro wsparcia, jak podała węgierska państwowa agencja informacyjna MTI.

Konkretnie, Budapeszt początkowo domaga się 3,6 miliona euro na zakwaterowanie i opiekę nad małoletnimi uchodźcami bez opieki. Według audycji węgierska ochrona dzieci jest dobrze usytuowana, jeśli chodzi o opiekę nad małoletnimi. Dlatego też rząd dołożył wszelkich starań, korzystając z własnych środków, aby zapewnić dzieciom opiekę odpowiednią do ich wieku i potrzeb.

12:15 – Lampedusa upamiętnia tragedię uchodźców

Dwa lata po katastrofie statku u wybrzeży Lampedusy, w której zginęło 366 osób, włoska wyspa na Morzu Śródziemnym upamiętniła ofiary tragedii uchodźców. W sobotę na wyspie odbyło się poruszające wydarzenie upamiętniające ocalonych i pogrążonych w żałobie rodzin.

„Lampedusa może stać się symbolem nowego początku Europy po tym, jak od dawna stanowi granicę nadziei i solidarności” – napisał prezydent Włoch Sergio Mattarella w przesłaniu do burmistrza wyspy Giusi Nicoliniego. Dramat o uchodźcach na Lampedusie to „otwarta rana” dla Europy.

„300 trumien: ze smutku, szacunku i bezsilności mogłem tylko uklęknąć przed tymi trumnami. Rozpoczęliśmy akcję ratunkową Mare Nostrum, aby było jasne, że coś takiego nigdy się nie powtórzy” – skomentował ówczesny premier Enrico Letta. Operację pod włoskim kierownictwem, która rozpoczęła się po tragedii uchodźców, w listopadzie zeszłego roku zastąpiła misja UE „Tryton” pod kierownictwem agencji ochrony granic UE Frontex.

11:15 – „Walk of Fame”

Jeśli dzisiejsza, sobotnia parada demonstracyjna w Wiedniu będzie wyrazić swoją solidarność z uchodźcami i ruszy wzdłuż Mariahilfer Strasse w kierunku Parlamentu, to uczestnicy przejdą również „Walk of Fame of Humanity”. Inicjatywa „Inside Out Austria” opublikowała 2100 zdjęć portretów uchodźców na ulicy handlowej.

Zdjęcia przyklejone do ziemi rozciągają się na długości około 300 metrów po drugiej stronie ulicy. Oprócz uchodźców pokazywani są także pomocnicy. Celem kampanii jest „usunięcie abstrakcyjnego terminu uchodźca i pokazanie ludzi, którzy za tym stoją”, jak projekt na stronie internetowej

www.respekt.net

jest opisany. Od połowy września crowdfunding jest wykorzystywany do pozyskiwania środków na finansowanie, a wszelkie pozostałe środki zostaną przekazane na inne projekty dla uchodźców, jak pisze odgałęzienie międzynarodowej inicjatywy.

Krytykę akcji nadała w sobotę FPÖ Mariahilf: jej prezes, Leo Kohlbauer, mówił w audycji o „kpinie z obywateli” i skrytykował „zniszczenie mienia”, które zostało zatwierdzone przez dyrektora okręgowego SP Markusa Rumelharta.

10:15 – Kurz zleca rozliczenie kosztów integracji

Minister ds. Integracji Sebastian Kurz (ÖVP) zlecił teraz kalkulację kosztów integracji uchodźców – po podekscytowaniu rzekomym „tajnym dokumentem” rządu o miliardach kosztów uchodźców. Należy wziąć pod uwagę nie tylko koszty, ale także „potencjał” – powiedział minister w komunikacie do APA w sobotę.

„Powinni to zrealizować moi eksperci, jestem też w porozumieniu z ministrem finansów. To wymaga obiektywizmu. Nie należy przesadzać, ale też nie ukrywać” – powiedział szef resortu.

Prawda jest rozsądna dla ludzi. „Przejrzystość to magiczne słowo przeciwko strachowi i uprzedzeniom” – kontynuował Kurz. Oczywiste jest, że pojawią się dodatkowe koszty. Integracja tych, którzy zostaną w Austrii, będzie „wielkim wyzwaniem”. „Ale możemy to zrobić” – powiedział z przekonaniem minister spraw zagranicznych.

W połowie tygodnia w „tajnej gazecie” pojawiła się pogłoska, że ​​koszty zarządzania przepływem uchodźców i zaopatrywania osób ubiegających się o azyl w latach 2016-2019 wyniosą łącznie 6,5 mld euro – a biorąc pod uwagę łączenie rodzin, powinny wzrosnąć do 12,3 mld euro. W skrócie: „Wiem to tylko z mediów”. Biorąc pod uwagę fakt, że sami Zieloni wskazali go jako możliwego dystrybutora gazety i skierowali do niego odpowiednie zapytanie parlamentarne, Kurz próbował zacytować burmistrza Wiednia Michaela Häupl (SPÖ): „Wiadomo, że kampanie wyborcze są czasem skupionej nieinteligencji”.

10:05 – dzień akcji dla uchodźców

Solidarność z uchodźcami zostanie wywołana demonstracją i koncertem w Wiedniu w sobotę. Organizatorzy zlotu „Uchodźcy witają” spodziewają się 40 000 lub więcej uczestników. Na „Głosy dla uchodźców” spodziewanych jest nawet 50 000 gości, w których głos zabierają m.in. Toten Hosen.

Demonstrację wspiera platforma na rzecz polityki azylowej, zrzeszająca liczne organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczeństwa obywatelskiego. Po rozpoczęciu imprezy o godzinie 13:00 na Christian-Broda-Platz marsz odbędzie się przez Mariahilfer Straße i Ring do Parlamentu, gdzie odbędzie się finałowy rajd.

Koncert na Heldenplatz o 16.30 doskonale się z tym wiąże. Volkshilfe zdołał pozyskać około 15 lokalnych i międzynarodowych artystów, w tym Die Toten Hosen, Conchita Wurst, Bilderbuch, Zucchero, Konstantin Wecker i Kreisky. Puls 4 będzie transmitować koncert na żywo od godziny 18:50. Wiele innych wiedeńskich instytucji kulturalnych i artystycznych również okazuje solidarność z uchodźcami w dniu akcji.

Tutaj można znaleźć harmonogram koncertu „Głosy dla uchodźców”

10:00 – Śmiertelny wypadek przed obozem dla uchodźców

Poważny wypadek drogowy miał miejsce w piątek przed miejscem zakwaterowania dla uchodźców w Mühlheim am Inn w Górnej Austrii (powiat Ried im Innkreis). Według policji 38-letnia kobieta z Afganistanu zmarła. Trzy inne osoby, w tym dwunastoletnia córka ofiary śmierci, zostały poważnie ranne.

© APA / MANFRED FESL

61-letnia miejscowa jechała swoim samochodem drogą krajową L1100 i prawdopodobnie przeoczyła grupę uchodźców w ciemności, którzy zbliżali się do niej na poboczu drogi. Złapała swoim samochodem cztery osoby. 38-letnia kobieta z Afganistanu odniosła śmiertelne obrażenia. Jej dwunastoletnia córka, 22-latka z Pakistanu i 20-latka z Afganistanu odniosła poważne obrażenia.

Po wstępnym leczeniu przez lekarza, ranni zostali przewiezieni karetką do szpitali Braunau am Inn i Ried im Innkreis. 61-latek nie doznał kontuzji. Test alkoholu z kierowcą był negatywny.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Der-TirolerSat., 3 października 2015 19:21

Raport

Drodzy posiadacze znaków powitalnych i dobroczyńcy: Wymieńcie trzy punkty, w których Austria odniosła korzyści z imigrantów z krajów muzułmańskich. Dość trudne, prawda? I nie, kebab i doner nie są uważane za odpowiedź. I to koniec tej gościnnej kultury.

NachsatzSat., 3 października 2015 19:46

Raport

Drogi Tyrolczyku, źle zrozumiałeś cel pomocy uchodźcom. Nie chodzi o osiągnięcie zysku.

gustigustiSa., 03.10.2015 21:00

Raport

Myślę, że Tiroler to zrozumiał i myśli o krok dalej: pomoc ludziom w potrzebie jest w porządku, zgadzamy się z tym.

Each of the steel parts within the link as well as wire crate tend to be minimize coming from strong components of metal and then carefully shaped, montblanc reproduction timepieces along with polished by hand : a job which takes 3 weeks per tourbillon and also calls for standards involving quality which simply a number of grasp watchmakers have the capability. The metal tourbillon bridge is often a smaller work of genius on its own and also takes are 2 horizontally, the overlap golf figures associated with 8, that are additionally symbols of infinity.The actual tourbillon centers on its axis when a second; like the harmony, this consists 89 particular person parts and also weighs One particular.010 gary. The tourbillon parrot cage, which patek philippe replica measures Eighteen.Some millimeters in diameter, contains a big stability which has a height associated with Fourteen.5 millimeters; it features a substantial moment associated with inertia involving 59 mgcm2 and the traditional rate of recurrence of two.Your five Hertz (18 500 bph). Specifically significant will be the 3 portable having to pay weights with the Minerva arrow, which is often forced back and forth around the curved arc of the tourbillon crate to get best balance.