https://ru.buywatches.is rolex replica https://tr.buywatches.is/ fake rolex luxury replica watches gradewatches.com sellswatches.com replica richard mille https://www.perfectrichardmille.com/ Franck Muller replica watch

Çin yine de sansasyonel bir dalış yaptı ve baskıyı artıracak. – Wedding Travel & Location

Çin yine de sansasyonel bir dalış yaptı ve baskıyı artıracak.

Posted By: abhinay abhinay

About Çin yine de sansasyonel bir dalış yaptı ve baskıyı artıracak.

Çin yine de sansasyonel bir dalış yaptı ve baskıyı artıracak.

Üç rotasyondan sonraki sıralamalar 21:32 Yeni GB dalış yıldızları için her yerde kucaklaşmalar İngiliz Jack Laugher ve Chris Mears, üç metrelik eşzamanlı altınları onaylandıktan sonra kucaklaşıyor 21:30 Joe Clarke kano altın madalyasını kazandıktan sonra basınla konuşuyor

Oldukça memnun görünüyor ve neden olmasın? Şaşırtıcı bir çaba. 

İlk Olimpiyat Oyunlarımda bronz madalyaya sahip olduğumu ve belli ki bir gümüşe ve ardından altına yükseltildiğini bilmek için bitiş çizgisini geçer geçmez kesinlikle uydurulmuştum.

Bunu gerçekten kelimelere dökemiyorum. Dışarıdaki tüm sporcular gerçekten iyi arkadaşlar ve harika rakipler, bu yüzden onlara kötülük istemezsiniz ama ben işimi elimden gelenin en iyisini yaptım. ‘

İngiliz benzeri koşullar thGB yıldızına yardımcı olmuş gibiydi:

Bana göre bugün hava koşulları harikaydı. Tıpkı Büyük Britanya gibiydiler, bu yüzden beni yere indirdi.

“Bu adamlar daha sıcak iklimlerden geliyorlar, bu yüzden muhtemelen onlara pek uymuyor ama benim için bu sabah uyandım ve” Ah, İngiliz havasının iyi bir yarış günü için gelmesine sevindim “dedim. ‘

Büyük Britanya’dan Joe Clarke, Kayak (K1) erkekler finalinde 21:18 altın madalyasını kutluyor ve şimdi onaylandı – Mears ve Laugher, İngiltere’nin Olimpiyat şampiyonları! 21:14 İngiltere, erkekler 3m eşzamanlı dalış finalinde altın kazanacak!

‘Will’ diyorum çünkü Brezilya henüz dalmıyor ama bu akşam Team GB için sansasyonel bir altın madalya daha almış olan Chris Mears ve Jack Laugher’ı elden geçirme şansı yok.

Jack Laugher ve Chris Mears, erkekler 3m dalış finalinde Büyük Britanya’ya altın madalya kazandı 21:11 Laugher ve Mears’tan Süper dalış – şimdi bir madalya aldıklarından eminler!

Ama hangi renk olacak ?! 91.20 puan alan bir dalışla, altın için büyük bir tehdit olarak gelen sadece Çin ile tekrar zirvede.

İngiltere dalış yarışmasında asla altın madalya kazanmadı.

21:03 Max Whitlock ayrıca jimnastikte madalya arıyor.

İngiliz, kulplu beygirdeki ilk rotasyondan sonra liderlik etti, ancak halkalarda akıcı bir şekilde inişten sonra ikinci sıraya düştü.

İngiliz Max Whitlock artistik jimnastik sırasında kulplu beygir üzerinde performans sergiliyor 20:59 Bir tur kaldı ve İngiltere, dalış finalinde zirvede sinirlerini tutuyor!

Aman Tanrım – Britanya’ya kısa süre içinde daha da fazla madalya gelebilir! 3 metrelik eşzamanlı erkekler dalış finalinde gitmek için sadece bir tur daha var ve Jack Laugher ve Chris Mears hala lider.

Çin yine de sansasyonel bir dalış yaptı ve baskıyı artıracak. Takım GB en azından bir madalya almış gibi görünüyor – ancak henüz hiçbir şey garanti edilmiyor.

Büyük Britanya’dan Jack Laugher ve Chris Mears, final turuna doğru altın madalya pozisyonu aldı 20:53 Joe Clarke, (K1) kayıkta altın madalyasını topladıktan sonra sevincini gösteriyor Joe Clarke, Büyük Britanya’nın ikinci altınını kazandıktan sonra sevinçle havaya yumruk atıyor Rio’da madalya 20:47 Mears ve Laugher, iki tur kala altın madalya pozisyonunu koruyor

ABD baskıyı artırıyor, ancak İngiliz çiftinin bir başka süper dalışı onları 3 metrelik eşzamanlı dalış finalinde dört turdan sonra birinci sırada tutuyor – ki bu korkunç Rio yağmuru tarafından vuruluyor.bahsegel com

İngiltere’den Jack Laugher ve Chris Mears, erkekler senkronize 3m finalinde yarışıyor – dört turun ardından liderlik ettikleri 20:42 Sally Conway, bayanlar -70kg judoda bronz madalya kazandı

Şu anda nereye bakılacağını bilmek zor. Chris Mears ve Jack Laugher 3m dalış finalinde altın madalya kazanacaklar, ancak Sally Conway, bir bronz madalya maçında Avusturya’dan Bernadette Graf’ı yendikten sonra Britanya’ya bronz madalya kazandı. İngiliz madalyalarını getirin – birikiyorlar!

Sally Conway, bayanlar -70kg judoda Büyük Britanya adına bronz madalya aldı 20:40 Andy Murray ve Jo Konta, tekler maçlarının gün için iptal edildiğini gördü

Hem Murray hem de Konta’nın bugün izinli olduğuna dair onay. Bugün kürek ve tenis ile hava durumu iptalini ikiye katlamayı başardı.

– Mike Dickson (@Mike_Dickson_DM) 10 Ağustos 2016 20:39 Steven Scott bronz madalyasını alırken mutlu görünüyor

Çifte tuzakta bronz madalya için bir atışta İngiliz Tim Kneale’i mağlup eden raporun tamamı için buraya tıklayabilirsiniz.

Büyük Britanya’dan Steven Scott, bronz madalyasını erkekler ikili tuzağından Büyük Britanya’dan Steven Scott (sağda) altın madalya kazanan ve bağımsız sporcu Fehaid Aldeehani (ortada) ve gümüş madalya kazanan İtalyan Marco Innocenti ile birlikte bronz madalya ile ısırdı 20:35 Büyük Britanya 3m dalış finalinde altın madalya pozisyonuna geçti

Şimdi o zaman. Bu dalış finalinde nasıl bir dram yaşayabiliriz! Çinli dalgıçlardan gelen bir hata, yarı yolda Chris Mears ve Jack Laugher’ın 3m dalış finaline liderlik ettiği anlamına geliyor. İlk yedi arasında olmasına rağmen hala çok yakın.

İngiltere’den Chris Mears ve Jack Laugher, 3 metre dalış finalinin üç raundunda liderliği ele geçirdi 20:30 Sportsmail’den Mike Dickson’dan Rio’da

“Andy Murray ve Jo Konta’nın tekler maçlarının yağmur nedeniyle iptal edildiğini duyuyorum, ancak bu henüz onaylanmadı.”

20:29 Bu arada jimnastikte Nile Wilson ve Max Whitlock iyi görünüyorlar.

Kat ✔️ @NileMW – 14.900Pommel ✔️ @ maxwhitlock1 – 15.875 HARİKA başlangıç ​​!! 🏻👏🏻 #BringOnTheGreat # Rio2016 pic.twitter.com/hfvNdBJEur

– Team GB (@TeamGB) 10 Ağustos 2016 20:28 Sportsmail’den Mike Dickson, Rio’da

Bugün, daha önce kürek çekerken, teniste duble yapıp yapamayacağımı merak ederek bir iptal yaşadım.

Stadyum sahasındaki seyircilere, Andy Murray ve Jo Konta’nınki de dahil olmak üzere hiçbir maç iptal edilmemiş olmasına rağmen, gece seansından önce herhangi bir maç olmayacağı söylendi.

Görünüşe göre Andy Murray ve Heather Watson, Ana İvanoviç eve gidip Sırbistan’ın ismini ondan çıkardıktan sonra, karışık çiftler için alternatifler listesinde artık sadece bir kez.

“Öyleyse, bir ülke daha çekilirse, Murray ve Watson’ın bekarlardaki gecikmeleri hala istiyorlarsa, sonuçta oynayabilmeleri mümkündür.”

Andy Murray, Büyük Britanya için karışık çiftlerde oynayabilir 20:25 Laugher and Mears, 3m dalış finalinde Büyük Britanya için ikinci sırada.

İngiliz ikilisi şimdi bir başka sağlam dalıştan sonra gümüşü ellerinde tutuyor, ancak Brezilya için ıstırap var.

Dalgıçlarından biri ara sıra arka ayaklarını tekmeledi ve ağır bir şekilde cezalandırıldı. Dalış partneri tarafından teselli edildiği için havuz kenarındaki duşta duvara yaslanarak sadece kederli durabilir.

İngiltere’den Jack Laugher ve Chris Mears, erkekler senkronize 3m dalış finalinde yarışıyor 20:16 İngiliz Sally Conway yarı finalde Yuri Alvear tarafından yenildi.

Ama Conway’den ne bir savaş. Üç kez Kolombiyalıyı yenecekmiş gibi görünüyordu, ancak sonunda waza-ri tarafından altın bir skorla mağlup edildi.

İngiliz için her şey bitmedi, ancak yakında Avusturya’dan Bernadette Graf’ı bronz madalya için alacak.

Kolombiyalı Yuri Alvear, Büyük Britanya’dan Sally Conway’i yendi ve -70 kg judo finaline girdi 20:12 Jack Laugher ve Chris Mears, erkekler 3m dalışının ilk turunun ardından üçüncü İngiliz Jack Laugher ve Chris Mears, erkekler senkronize 3m dalış finali 20:10 Sally Conway, judo -70kg yarı finalinde şimdi aksiyonda

Kolombiyalı Yuri Alvear’ı yenerse – madalya garantili olacak.

20:04 Fehaid Aldeehani erkekler çifte tuzak atışında altın madalya aldı

Aldeehani, Kuveyt’te doğmuş olmasına rağmen, bağımsız bir sporcu ve gümüş alan İtalyan Marco Inoocenti’yi mağlup etti. Steven Scott’un bronz madalya aldığını zaten biliyoruz.

Tim Kneale madalyayı kaçırdı ancak bronz madalya maçında aldığı 28 puan altın madalyayı kazanmak için yeterli olurdu.

20:01 İngiltere şu anda madalya telaşı içinde – ve önümüzdeki bir saat içinde orada durmayabilir

Chris Froome ve Steven Scott, Clarke’ın altın madalyasıyla birlikte bronz madalya aldılar, ancak daha fazla finalimiz var.

Şimdi sırada Max Whitlock, İngiltere için erkekler için bireysel çok yönlü jimnastik finalini sunuyor. Nile Wilson, Team GB için de hareket halinde.

Bu arada Jack Laugher ve Chris Mears 3m dalış finalinde hareket halindeler … ve evet dün gece olduğu gibi havuz hala yeşil.

Bu saatte, Kolombiya’nın Londra 2012’den bronz madalya sahibi Yuri Alvear’a karşı -70kg Judo yarı finalinde yer alan Sally Conway’e de göz kulak olacağız.

İngiliz Sally Conway, İsrailli Linda Bolder’ı çeyrek finalde mağlup ettikten sonra tepki gösteriyor 19:53 Joe Clarke, bu Olimpiyatlara giren ilk 10’da sadece aşağı yukarı sıradaydı

Bu yüzden altın alması çarpıcı bir sonuçtur. Konu bu Oyunlarda kanoya / kanoya geldiğinde İngiltere’nin tüm gözleri David Florence’taydı, ancak Stoke-on-Trent’den eve altın getiren 23 yaşındaki çocuk.

Zaferi hakkında daha fazlasını buradan okuyun

Joe Clarke, bu Oyunlarda Büyük Britanya’nın ikinci altın madalyasını kazandıktan sonra kutladı 19:43 Joe Clarke, kayık slalom finalinde Büyük Britanya için altın madalya aldı!

Sansasyonel! Jakub Grigar, İngiliz’i elden geçirecek gibi görünüyordu, ancak koşusu geç kaldı ve şimdi Büyük Britanya, Rio Olimpiyatları’nın ikinci altın madalyasını aldı!

Slovakya’dan Peter Kauzer gümüş madalya alırken, Jiri Prskavec bronz madalyayı aldı.

Büyük Britanya’dan Joe Clarke, erkekler kayak (K1) slalom finalinde altın madalya aldığında tepki gösteriyor 19:41 Bir koşu daha kaldı ve Clarke şimdi EN AZ bir gümüş madalya kazandı!

Çek Cumhuriyeti’nden Jiri Prskavec, ancak bronz madalya için yeterince iyi bir koşu yapabilir.

Demek ki sadece bir tane daha var ve o da Slovakya’dan Jakub Grigar …

19:38 Joe Clarke kayak slalomunda en hızlı gidiyor – ve bu en azından bir bronzluk sağlıyor!

Burada Büyük Britanya için ne kadar inanılmaz bir dakika! Joe Clarke, kayak slalom finalinde en hızlı gitti ve koşacak sadece iki tane daha var.

Bu, en azından bronz alacağından emin olduğu anlamına geliyor – ama altın madalya için bekleyebilir mi?

19:35 Ve bu zamanlama, kayak slalom finali için güzel bir şekilde düşüyor …

Çünkü finalde bir sonraki, finale en hızlı üçüncü kez ulaşan İngiliz Joe Clarke …

19:29 Ve Büyük Britanya için bronz madalyayı garantiye alan Steven Scott.

Büyük İngiliz çatışması, 30 şutunu da çivilemede kusursuz olan Steven Scott’ın lehine sonuçlandı.

Altın madalya maçına gerçekten çok yaklaşan Tim Kneale için ızdırap ama iki ıskalı onun dördüncü olduğunu görüyor.

İngiltere’den Tim Kneale ve Steven Scott (sağda), erkekler çifte tuzak bronz madalya karşılaşması öncesinde el sıkışırken 19:21 Büyük Britanya, erkekler çifte tuzak atışında bronz olduğunu iddia etti

Tek soru, bunu kimin talep edeceği? Avustralyalı James Willett, çatışmalar sırasında ıskaladı ve Steven Scott ve Tim Kneale’in kusursuz gösterileri, artık bronz madalya için yarışacakları anlamına geliyor.

En iyi Brit kazansın …

Büyük Britanya’dan Steven Scott, erkekler çifte tuzak yarı finalinde yarışıyor Büyük Britanya’dan Tim Kneale erkekler çifte tuzak atışlarında yarı finalde yarışıyor 19:17 Atışlarda bronz madalya maçında yarışacak bir atış yapılacak …

…ve Tim Kneale’de BOTH Brits ve Avustralyalı James Willett ile Steven Scott’ta yer alacaklar.

Bu arada Kuveyt doğumlu bağımsız sporcu Fehaid Aldeehani, altın madalya için İtalyan Marco Innocenti ile mücadele edecek.

19:14 Rio’daki Sportsmail’den Riath Al-Samarrai’den

Rio 2016’dan onay aldım, ‘ahır bölgesinde’ binicilikte başka bir ‘olay’ daha oldu. Bir mermi olduğu anlaşıldı. @MailSport

– Riath Al-Samarrai (@riathalsam) 10 Ağustos 2016 19:11 Çifte tuzak yarı finalleri atışlara başlarken iki İngiliz iş başında

Steven Scott ve Tim Kneale bu akşam bir madalya kapmayı umuyorlar ve bunu yapmak için ilk dörde girmeleri gerekecek.

Yarının yarısını geçtikten hemen sonra Kneale altın madalya maçında ilk iki sırada yer alırken, Scott hala bronz madalyası haykırıyor …

İngiliz Tim Kneale, altın madalya maçı kazanma umuduyla erkekler çifte tuzak atışında yarışıyor 19:07

Chris Froome, erkekler bisiklet süresi denemesinde bronz madalya kazandıktan sonra gülümsedi

Oh hey @chrisfroome! Yüzünde bir gülümseme ile bazı yarış sonrası medya görevlerine katılmak! #Bronze # Rio2016 pic.twitter.com/lYoBa8J1fa

– Team GB (@TeamGB) 10 Ağustos 2016 19:05 Ama havuza geri dönerken İngilizler için bu pek de iyi bir haber değil …

İngiliz erkekler dün 4x200m serbest stil bayrak yarışında gümüş madalya aldılar, ancak kadınlar ne yazık ki finali kaçırdılar – İsveç’in aldığı final eleme noktasını yarım saniyede bitirdi.

18:59 Büyük Britanya, kadın hokeyinde Arjantin’i 3-2 mağlup etti …

İngilizler için dördüncü çeyrekte duvar eşyalarına geri döndü. Bir penaltı kaçırmalarına ve sürekli Arjantin hücumuna karşı ağır bir savunma yapmak zorunda kalmalarına rağmen, 3-2’lik bir galibiyet ve üçüncü bir üst üste galibiyet elde etmeyi umuyorlar.

İngiliz Kate Richardson-Walsh (solda) Arjantin’e karşı takım arkadaşlarıyla gol atmayı kutluyor 18:48 Joe Clarke’ın kayak slalom finali saat 19.15’te başlayacak.

10 finalist arasında sekizinci sırada olacak – başlangıç ​​saati 19: 30’da BST civarında olacak. Bir yere not aldığınızdan emin olun.

Büyük Britanya’dan Joe Clarke, K1 kayak slalom finalinde yarışacak 18:43 Büyük Britanya, Arjantin’in dördüncü çeyreğe girmesine devam ediyor …

…ancak Güney Amerikalılar geri dönüş yapıyor.

# ARG saldırıda! Son periyot gelmek üzere 2 gol geriden pençe attı! #GBR hala 3-2 önde … ama tutabilirler mi? pic.twitter.com/ADj5SuemEG

– Team GB (@TeamGB) 10 Ağustos 2016 18:42 Jessica Ennis-Hill, Cuma günkü heptatlon öncesinde Rio’da antrenman yapıyor Jessica Ennis-Hill, Rio’daki Olimpiyat Stadı’nda dizlerini gererek ısınır Ennis-Hill bir ekiple konuşuyor -Mate Olimpiyat Stadı’nda Cuma günü heptatlonun önünde Büyük Britanya Ennis-Tepesi, Louisa Bloor ile Olimpiyat Stadı’nda ısınır 18:35 İki İngiliz yüzücü daha erkekler 200 metre karışık dalında yarı finallere katılmaya hak kazandı

Tenis kortlarında sıçrama yok, ancak İngiltere’nin birkaç elemenin daha yarı finallere ilerlediğini gördüğü havuzda var.

Dan Wallace ve Ieuan Lloyd, her ikisi de 200 metrelik bireysel karışıklığı tamamladılar – ikincisi saniyenin altı yüzde biri kadardı. Yikes bu yakın.

Dan Wallace (sağdan ikinci) dün İngiltere’ye 200 metre bayrak yarışında gümüş madalya aldı 18:28 Tenis tekrar 19: 30’a ertelendi – Murray ve Konta beklemeye zorlandı

GÜNCELLEME: #OlympicTennis Etkinliğinde # Rio2016 yerel saatle 15: 30’dan önce oyun olmayacak pic.twitter.com/IRUL0Au5fK

– ITF Olympic Tennis (@OlympicsTennis) 10 Ağustos 2016 18:27

Küba’dan Johanys Argilagos, Peter Warui’ye karşı göz kamaştırıcı zaferle Rio Olimpiyatları’nın ilk boks madalyasını kazandı

JEFF POWELL: Küba yüzüğünün büyük geleneğinin aşikar genç varisi, bu Oyunların ilk boks madalyası için gözlerini kamaştırdı.

Johanys Argilagos, hafif siklet yarı finallerine ulaşmak için deneyimli Kenyalı Peter Warui ile oynadı ve böylece kendisine en az bir bronz madalya garanti etti.

Zaten sahip olduğu dünya amatör unvanına 19 yaşındaki bu genç için daha çok altın eklenecek.

Daha fazlası için buraya tıklayın

Küba’dan Joahnys Argilagos, Kenyalı Peter Mungai Warui’ye karşı galibiyetini kutluyor 18:21 Ve iyi şeyler üçer kez gelir, bu yüzden derler ki …

Bu yüzden, üçüncü çeyrek başlarken şu anda Arjantin ile 2-0 önde olan kadın hokey takımı, İngiliz iyi haberi üçlüsü yapıyor.

Each of the steel parts within the link as well as wire crate tend to be minimize coming from strong components of metal and then carefully shaped, montblanc reproduction timepieces along with polished by hand : a job which takes 3 weeks per tourbillon and also calls for standards involving quality which simply a number of grasp watchmakers have the capability. The metal tourbillon bridge is often a smaller work of genius on its own and also takes are 2 horizontally, the overlap golf figures associated with 8, that are additionally symbols of infinity.The actual tourbillon centers on its axis when a second; like the harmony, this consists 89 particular person parts and also weighs One particular.010 gary. The tourbillon parrot cage, which patek philippe replica measures Eighteen.Some millimeters in diameter, contains a big stability which has a height associated with Fourteen.5 millimeters; it features a substantial moment associated with inertia involving 59 mgcm2 and the traditional rate of recurrence of two.Your five Hertz (18 500 bph). Specifically significant will be the 3 portable having to pay weights with the Minerva arrow, which is often forced back and forth around the curved arc of the tourbillon crate to get best balance.