https://ru.buywatches.is rolex replica https://tr.buywatches.is/ fake rolex luxury replica watches gradewatches.com sellswatches.com replica richard mille https://www.perfectrichardmille.com/ Franck Muller replica watch

Barnes, Kinsler yanından geçerken ve her iki oyuncu da toprağa düşerken etiketi yaptı – Wedding Travel & Location

Barnes, Kinsler yanından geçerken ve her iki oyuncu da toprağa düşerken etiketi yaptı

Posted By: abhinay abhinay

About Barnes, Kinsler yanından geçerken ve her iki oyuncu da toprağa düşerken etiketi yaptı

Barnes, Kinsler yanından geçerken ve her iki oyuncu da toprağa düşerken etiketi yaptı

Oyun 3’ün vahşi sonunu izleyin:

Dodgers, Red Sox’un en uzun World Series oyununda

Spor Dalları

2 yıl önceVideo1: 04Max Muncy, Los Angeles’ı 3-2 galibiyete çıkarmak için 18. vuruşta tek başına home run yaptı, şimdi seriyi 2-1 takip ediyor. Maç 7 saat 20 dakika sürdü. 1:04

Dodgers, Muncy’yi kendi sahasında, hiçbir takımın kurtaramadığı potansiyel bir 3-0 Serisi açığının eşiğinden geri çeken tekli atışı kutlayarak mafya savurdu.

Dodgers’ın Machado’su, Game 3’te zayıf temel koşusu ile daha fazla kaşını kaldırıyor

Red Sox, neredeyse ıskalamalarına razı oldu.

13’ünde çok yakın

13’üncü turda bir Seri liderliği almaya çok yakındılar. Ancak deneyimli ikinci kaleci Ian Kinsler’in iki sayılık sahasında Yasiel Puig’in geniş atışı, Los Angeles’ın berabere koşmasını sağladı.

Kinsler, “Eldivenimde sonuncusu vardı ve onu oraya getiremedim. Yutması zor,” dedi.

“Ekibi orada bırakmışım gibi hissediyorum” dedi.

Red Sox menajeri Alex Cora: “Sadece kötü bir geceydi.”

“Onları kaldırabileceğimiz bazı durumlar oldu ve sonra yapmadık. Ve sonunda bedelini ödedik,” dedi.

1988 Dünya Serisinin 1. Oyununda Kirk Gibson’ın kazanan ve başarılı homer’ının anılarını uyandıran Muncy, 15’inci sezonun sonunda sona erdi. Ancak sağa şutunu sadece faul yaptı ve gol attı.

“Gerçekten sahip olduğumu düşündüm,” dedi Muncy. “O noktada bu biraz yenilgiydi, ancak geri dönüp bir şans daha yakaladım.”

Yıpranma savaşı her şeyden biraz oluşuyordu: 18 atıcı dahil 46 oyuncu ve 561 saha. Daha önce hiçbir Seri maçı 14 vuruştan fazla geçmemişti.

Gerçekten iki oyun bir arada. Ve gerçekten de bir sonbahar klasiği.

Bağlantılar ve kapatmalar

Dodgers menajeri Dave Roberts, “Bizim için mutlaka kazanılması gereken bir oydu. Adamlarımız az kaldı,” dedi.

Ne kadar uzun oynadılar? STATS, Yankees Cincinnati’yi süpürdüğünde, oyunun 1939 Dünya Serisinin tamamından 15 dakika daha fazla sürdüğünü söyledi.

Çaylak Walker Buehler, Dodgers için yedi vuruşta göz kamaştırdıktan çok sonra, işler ilginçleşti.

Red Sox, Jackie Bradley Jr. tarafından bir homer’da sekizinci sırada 1-all berabere kaldı ve 13’üncü turda 2-1 öne geçti.

Los Angeles, vuruşun dibindeki berabere koşusu ile cevap verdi.

Dodgers’ın orta saha oyuncusu Cody Bellinger, 10’unda hayatını attıktan sonra, her iki takım da 13’üncü turda tuhaf hatalar yaptı.

Cora, başlangıç ​​oyuncusu David Price’ı rahatlatmak için kullandı, dış saha oyuncularını vuruşların ortasında döndürdü ve hatta büyük lig kariyerinde ilk kez yakalayıcı Christian Vazquez’i ilk aşamaya getirdi.

Pozisyon dışı oyuncular, Roberts 17. turnuvada as Clayton Kershaw’a çimdik vuruş çağrısı yaptı. Uçtu.

Stadyum organizatörü de meşguldü, yedinci vuruşun ikinci versiyonu olan 14. vuruşta Take Me Out to the Ball Game’e başlıyordu. O zamana kadar pek kimse gitmemişti.

Stadyum saati gece yarısını vurduğunda kalabalık alkışladı.

Dodgers üçüncü kaleci Justin Turner, “Ne top oyunu. Ne maraton,” dedi. “Kulübümüzden inanılmaz kavga.”

“Sanırım sakalım üç inç kadar uzadı.”

Dodgers, bir ekip çalışanı tarafından çırpılmış fıstık ezmesi ve muzlu sandviçleri atıştırdı ve şanslarını değiştirmek için sığınağın tırabzanına bir torba muz astı.

Kershaw, “İyi yakıt aldık” dedi.

4. maç bugün daha sonra

4. maç Cumartesi günü Dodger Stadyumu’nda oynanacak. Eovaldi’nin Red Sox için başlaması planlanmıştı, ancak kullandıkları dokuz sürahiden biri olarak, altıdan fazla vuruşta 97 atış yaptı. Dodgers, Rich Hill’de geri adım attı ve daha sonra bir marş açıklayacaklarını söylediler.

Los Angles’ın vuruşu yapan Yasiel Puig, saatine bakarak ve “birkaç saat içinde” ekleyerek, “Biraz yorgunum ama yarın geri gelmeye hazırız,” dedi.

Red Sox, 2-1 öne geçmeden önce yürüme, top çalma, saha içi vuruş ve hata ile vahşi bir 13. oldu.

Brock Holt bir öncü yürüyüş yaptı ve ikinciyi çaldı. Pinch-hitter Eduardo Nunez, Scott Alexander’ın vahşi sahasını kovalarken yakalayıcı Austin Barnes tarafından sırtına çarptı.

Nunez daha sonra sağ taraftaki bir nubberde uzandı ve Alexander ilk atışı yaparak Holt’un gol atmasını sağladı. Nunez ilk başta oyunda tekrar sırtına vuruldu, ancak Boston yedek kulübesinde kimse kalmadığı için oyunda kaldı.

Dodgers, 13’ünün sonunda 2-all berabere kaldı. Bellinger’ın pop faulünü yakaladıktan sonra Nunez üçüncü üsse düştüğünde Muncy bir öncü yürüyüş yaptı ve etiketlendi. Muncy, Kinsler Puig’in iç saha single’ında ilk atışı attığında gol attı.

Bradley Jr. sekizinci turda Kenley Jansen’e yaklaşarak 1’e bağladı.

Dodgers, üçüncü turda Joc Pederson’ın iki dışlı homer’ında 1-0 önde geçti.

Her iki takım da çok sayıda şansı boşa harcadı. Red Sox, 10’uncu ve 11’inci yarışlarda mahsur kaldı. Dodgers, beşinciden 11’e kadar her vuruşta koşucu bıraktı.

Boston’da 10’uncu virajda koşucular vardı. Pedro Baez, J.D. Martinez’i tek çıkışla yürüdü ve Holt’un single’ında merkeze üçüncü oldu.

Bellinger, orta sahadan sansasyonel, inişli çıkışlı bir ikili oyun başlattı, Nunez’in çimdik vuruşunu yakaladı ve ardından üçüncü taban çizgisinin birkaç metre yukarısındaki Austin Barnes’a ateş etti. Barnes, Kinsler geçerken ve her iki oyuncu da toprağa düşerken etiketi yaptı.

Oyun 78 derece sıcakta başladı – ilk iki maç için Fenway Park’tan 31 derece daha sıcak.

Buehler, Red Sox’u yedi devre boyunca engelledi. Sağ elini kullanan oyuncu, 108 sahadan sonra ayrılmadan önce son 14 vuruşunu emekli etti. İki vuruşa izin verdi, yedi vuruş yaptı ve kimseyi yürümedi.

Roberts, “Açık bir güveni, sessiz bir güveni ve biraz kombosu var” dedi. “Ama onun muazzam şeyleri var ve bunun gibi anlar için yaşıyor.”

Bostonlu starter Rick Porcello, 4 2/3 istekada bir koşu ve üç vuruştan vazgeçti. Beşi attı ve birini yürüdü.

Alex Wood galibiyet için isabetsiz bir vuruş yaptı.

Stephen Wilson, The Associated Press tarafından

IOC, 271 Rus sporcunun Perşembe günü Rio de Janeiro Olimpiyatlarına katılmasını onayladı, bu da ülkenin ilk takımının yüzde 70’inin oyunların oluşumuna hâkim olan bir doping skandalı sonrasında yarışacağı anlamına geliyor.

Yine Perşembe günü, Rus sporcuların önceden doping yaptırımları almış Rus sporcuların oyunlarda yarışmasını yasaklayan IOC kuralı, bir spor hakem heyeti tarafından “uygulanamaz” olduğu gerekçesiyle reddedildi ve bu karar, daha fazla temyiz için kapıyı açabilecek ve daha fazla Rus giriliyor.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi, 271 Rus sporcunun oyunların açılış töreninden yaklaşık 24 saat önce başladığını duyurdu. Genel olarak, 67’si atletizmde olmak üzere 100’den fazla Rus hariç tutuldu.

IOC, bir Dünya Dopingle Mücadele Dairesi müfettişinin devlete yönelik doping ve örtbas olaylarının ayrıntılı kanıtlarını içeren raporunun ardından, yakın zamanda dopingle mücadele kuruluşlarının Rusya’nın tüm ekibini yasaklama çağrılarını reddetti.

Bunun yerine IOC, uluslararası federasyonlardan Rus sporcuları oyunlara uygun olup olmadıklarını belirlemek için incelemelerini istedi. IOC, bağımsız bir spor hakeminin tavsiyesini dikkate alarak girişleri incelemek ve son görüşmeyi yapmak için üç yönetim kurulu üyesinden oluşan bir panel oluşturdu.

İncelemenin ardından, IOC Perşembe günkü açıklamasında: “271 sporcu, Rusya Ulusal Olimpiyat Komitesi tarafından 389 sporcunun orijinal katılım listesinden girilen takımı oluşturacak.”

Rusya Olimpiyat Komitesi başkanı Alexander Zhukov daha önce gazetecilere yaptığı açıklamada, ülkesinin 271 sporcusunun aklandığını söyledi.

“Rus Olimpiyat takımının taraftarlarına https://goldbets.top/rulet/ iyi haberlerimiz var” dedi. “Sporların çoğu tam olarak kabul edildi.”

“Bugün itibariyle,” diye ekledi Zhukov, “Bence Rus takımından daha temiz ve bu kadar dikkatli kontrol edilen başka bir takım yok.”

Birkaç uluslararası federasyon Perşembe günü ayrıca, boks, judo, binicilik, voleybol ve golf dahil olmak üzere etkinliklerine Rus katılımları için son onayı aldıklarını duyurdu.

Rusya’nın atletizm ekibi, IAAF’ın daha önce aldığı bir karar sonrasında hala yasaklanmış durumda. Yalnızca bir atlet olan ABD merkezli uzun atlamacı Darya Klishina, Rusya dışında düzenli olarak test edildiği için IAAF tarafından aklandı.

CAS, IOC kuralını reddetti

Bu arada, Spor Tahkim Mahkemesi, herhangi bir Rus sporcunun önceki doping yaptırımlarına tabi tutulmasını yasaklayan IOC kuralını, bir suç için birine iki kez ceza verilmesi anlamına geldiğini söyleyerek reddetti. CAS, kuralın “sporcuların doğal adalet hakkına saygı göstermediğini” söyledi.

IOC sözcüsü Mark Adams, Associated Press’e şunları söyledi: “CAS’a saygı duyuyoruz ve elbette kararlarını takip edeceğiz.”

Kural, Rus spor bakanlığını iki düzineden fazla yaz ve kış olimpiyat sporunda sporcuların yer aldığı bir doping programı düzenlemekle suçlayan McLaren’in raporunun ardından IOC tarafından belirlenen daha katı uygunluk kriterlerinin bir parçasıydı.

CAS, kuralın IOC’nin “sporculara suç karinesini çürütme ve doğal adalet hakkını tanıma fırsatı sağlama” amacına aykırı olduğunu söyledi.

CAS kararı, her ikisi de 2008 yılında iki yıllık doping yasağı alan Rus kürekçiler Anastasia Karabelshivo ve Ivan Podshivalov ile 2012 Londra Oyunları’nda bronz madalya kazanan yüzücü Yulia Efimova’nın 2013’ten itibaren iki yıl yasakla cezalandırıldığı davalarda geldi. 15.

CAS, sporcuların oyunlara doğrudan girme talebini reddederek, artık sporcuların oyuna girip girmemeye uluslararası kürek ve yüzme federasyonlarına bağlı olduğunu söyledi.

CAS’ın bir IOC anti-doping tedbirini ilk kez indirmesi değil. 2011 yılında, IOC’nin, sonraki Olimpiyatlardan ciddi bir doping cezası alan herhangi bir sporcuyu yasaklayacak olan “Osaka kuralı” nı iptal etti.

Rus Olimpiyat şefi Zhukov, daha önce doping bağlantısı olmayan Rus atletizm sporcularının oyunlardan men edilmesinin ayrımcılık olduğunu ve daha önce uyuşturucu süspansiyonu olan ABD sprinterlerinin yarışacağını söyledi.

“Yelena Isinbayeva ve Sergei Shubenkov gibi herhangi bir doping geçmişi olmayan, kesinlikle temiz olan sporcuların Olimpiyatlara katılamayacağına inanıyorum, ancak Amerikalı koşucular da dahil olmak üzere pek çok atlet, örneğin [Justin] Gatlin ve Tyson [Gay], Birçok kez doping yapmaktan cezalandırıldı, bu olimpiyatlara katılacak “dedi. “Bunun kesinlikle haksız olduğunu düşünüyorum.”

Each of the steel parts within the link as well as wire crate tend to be minimize coming from strong components of metal and then carefully shaped, montblanc reproduction timepieces along with polished by hand : a job which takes 3 weeks per tourbillon and also calls for standards involving quality which simply a number of grasp watchmakers have the capability. The metal tourbillon bridge is often a smaller work of genius on its own and also takes are 2 horizontally, the overlap golf figures associated with 8, that are additionally symbols of infinity.The actual tourbillon centers on its axis when a second; like the harmony, this consists 89 particular person parts and also weighs One particular.010 gary. The tourbillon parrot cage, which patek philippe replica measures Eighteen.Some millimeters in diameter, contains a big stability which has a height associated with Fourteen.5 millimeters; it features a substantial moment associated with inertia involving 59 mgcm2 and the traditional rate of recurrence of two.Your five Hertz (18 500 bph). Specifically significant will be the 3 portable having to pay weights with the Minerva arrow, which is often forced back and forth around the curved arc of the tourbillon crate to get best balance.