https://ru.buywatches.is rolex replica https://tr.buywatches.is/ fake rolex luxury replica watches gradewatches.com sellswatches.com replica richard mille https://www.perfectrichardmille.com/ Franck Muller replica watch

AP Fotoğrafı / Mark J. – Wedding Travel & Location

AP Fotoğrafı / Mark J.

Posted By: abhinay abhinay

About AP Fotoğrafı / Mark J.

AP Fotoğrafı / Mark J.

Bu, serbest ajansta bir ayı piyasasını hafifletecek ve ekiplerin yüksek bir tavan düşüşü ile gelecek büyük beklenmedik lüks vergi ödemeleri ile karşı karşıya kalmasını önleyecektir. Sahiplerin ve oyuncuların, mevcut anlaşmalarının gerektirdiği gibi, yaklaşık 50-50 gelir dağılımını sürdürmelerini sağlamak için , oyuncular muhtemelen bu kitapların dengelenmesine yardımcı olmak için sezon boyunca maaşlarının bir kısmını vermeyi kabul etmek zorunda kalacaklar. Ne kadar büyük bir kesinti ve buna nasıl ulaşılacağı görüşmelerin merkezi bir parçası olacak.Ekipler ayrıca parayı kendi aralarında nasıl paylaşacaklarını da kabul etmelidir. Gelir paylaşımı, farklı eyaletlerdeki normal iş akışını potansiyel olarak değiştiren düzenlemelerle tersine çevrildi.Örneğin, Florida eyaleti COVID-19 ile ilgili tüm kısıtlamaları kaldırdı. Bu, Orlando Magic ve Miami Heat’in – tipik olarak gelir getirici ölçekte daha düşük iki takım – sahalarını yasal olarak doldurabileceği anlamına gelirken, normalde Golden State Warriors ve Los Angeles Lakers gibi yüksek kazançlı takımlara izin verilmeyebilir. California’nın devam eden kısıtlamaları nedeniyle takımların taraftarları olacak mı? Silver, Finaller sırasında olduğu gibi, ligin taraftarlarla tam 82 maçlık bir sezon geçirmek istediğini birçok kez söyledi. arenalar.

Pek çok yerde tam kapasitede olmayabilir ve başlangıçta 28 NBA kentinin hepsinde olmaması mümkündür.Arena bazlı gelir, lig gelirinin% 40’ını oluşturur. Çoğu takımın onsuz oynadığı her maç, yerel ve ulusal televizyon geliri olsa bile, para kaybeden olabilir. Kaynaklar, bir balon veya birden fazla balonun yeniden yapılandırılması gibi bazı acil durum planları tartışıldı, ancak bu ilk değil Lig şu anda bir COVID-19 aşısı beklemeyi planlamıyor. Bunun yerine fan güvenliğini sağlamak için, hızlı testlerin uygun maliyetli olmakla birlikte yeterli güvenilirliğe ve kullanılabilirliğe sahip olacağı umulmaktadır. Birkaç NBA sahibi ve ligin kendisi bu tür testleri geliştiren şirketlere yatırım yaptı. Play1: 04 Silver, ‘gelecek sezon taraftarlarla oyun oynayacağından umutlu’ Adam Silver, NBA oyunlarındaki taraftarların hızlı testlerin erişilebilirliğine göre belirleneceğini söylüyor. ve COVID-19 için halka açık bir aşı olan NBA playoffları önümüzdeki Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında tekrar oynanacak mı? NBA’in umduğu gibi sezon Ocak ayında başlayacaksa ve lig 82 maçlık normal bir sezon oynamayı taahhüt ederse ( Silver planın dediği gibi), yanıt Ağustos ve Eylül için evet, ancak Ekim ayında pek olası değil.

Bunun nedeni, Silver’ın bu ayın başlarında söylediği gibi, muhtemelen NBA oyuncularını Tokyo Olimpiyatları’nın dışında bırakacaktı. 82 maçlık normal bir sezon 177 gün sürüyor (yaklaşık altı ay) ve playofflar ek 10 hafta sürüyor. Lig Martin Luther King Jr. Günü’nde (18 Ocak) başlıyor, sezon 17 Temmuz’da başlayacak playofflarla 14 Temmuz’da bitebilir. Bu muhtemelen Indianapolis’teki All-Star Hafta Sonunu eleyerek ve yerine normal ile değiştirmeyi hesaba katacaktır. sezon oyunları. Muhtemelen 82 maçın tamamını 152 günlük bir pencereye sığdırmak için arka arkaya daha fazla maç da göreceğiz. NBA kısaltılmış bir 60 maç istemedikçe, Mayıs ve Haziran aylarında ligin playoff maçlarına dönmesi için hızlı bir düzeltme yoktur. sezon – 2011-12’de bir lokavt nedeniyle ligi 66 maçlık bir sezona zorladığında olana benzer. 2020-21 sezonunda kısaltılmış bir sezon, 103 günlük bir süre içinde 60 maçın oynandığını görecek ve bu da daha fazla arka arkaya oyunlar (Dallas 2011-12’de 21 oynadı) ve muhtemelen arka arkaya üç gece oynayan takımlar.

2011-12’de 42 set arka arkaya vardı. Normal NBA takvimini potansiyel olarak değiştirmeyle ilgili salgından önce bile tartışmalar olsa da, NBA’in geri dönmek için uzun vadeli bir çaba göstereceği anlaşılıyor. geleneksel Ekim başlangıcı ve Haziran bitişine daha yakın bir şey, muhtemelen 2021-22 için."Silver geçen ay, deneyimlerimiz sırasında televizyon izleyicilerimiz hakkında biraz daha fazla şey öğreniyoruz. "ve bunun bir kısmı yazın televizyon izleyen daha az insan, farklı rekabet, özellikle de NFL, kolej futbolu gibi sonbahara girdiğinizde. Yani hepsi karışıma dahil."Lokavt mı olacak, her iki taraf da buna inanmıyor, ancak gelmek üzere olan bazı sert gerçekler var. Kaliforniya’da oynayan ve yılda 10 milyon dolar kazanan bir oyuncu düşünün. Federal ve eyalet gelir vergilerinde yaklaşık% 50 ödemek zorunda kalabilir, potansiyel olarak gelir belirsizliği nedeniyle maaşının% 25’ini veya belki de daha fazlasını emanette tutabilir (lig normal yıllarda% 10’dur), artı temsilci ücretleri Son on yılda, ülke Büyük Durgunluktan kurtulurken, NBA muazzam bir gelir ve maaş artışı dönemindeydi. Şimdi çoğu oyuncu, garanti edildiğini düşündükleri maaşlarda kesintilerle karşı karşıya.

Bunun üstesinden gelmek, yapılması gereken görüşmeleri zorlaştırabilir. Ancak, hiç kimse, spor takviminin halihazırda akış halinde olduğu ve sayısız lig ve kolej konferansları ile ilgilenen taraftarların geri itmesi dahil olmak üzere, bir lokavtın getireceği olumsuz etkilerle uğraşmak istemez. araları açılmak. Sendika ve lig şu anda iyi bir ilişkiye sahip ve umut, ligin devam etmesini sağlayacak kısa vadeli bir geçici plan oluşturmak için birlikte çalışabilmeleri. Gerçekte ne kadar para söz konusu? Kimse kesin olarak bilmiyor. Tahmin edilmeden milyarlarca. Anthony Davis, sözleşme durumu 2020-21 lig yılı için yeni başlangıç ​​tarihine bağlı olan oyunculardan sadece biri. AP Fotoğrafı / Mark J. Terrill CBA ekonomisinin yanı sıra, iki taraf arasında başka nelerin müzakere edilmesi gerekiyor? Bu önemli konular üzerinde anlaşmaya varıldığında, lig ve oyuncular derneği dikkatlerini 2020 basketbol takvimini belirlemeye çevirecek. Serbest oyuncu döneminin açılışıyla başlayan 21. sezon NBA yılının başlangıç ​​tarihi (başlangıçta 1 Temmuz, ardından 19 Ekim’e ertelendi, şimdi hala belirlenecek), NBA’in doldurmasına izin verdiği için kritik bir bileşendir. 2020-21 sezonunun geri kalanı için boşluklar kaldı ve birden fazla oyuncu sözleşmesini etkiliyor. 2020 NBA Finalleri Los Angeles Lakers, 2020 NBA Finallerinde Miami Heat’i 4-2 mağlup ederek 17.kayıt bonusu veren bahis siteleri şampiyonluğunu kazandı.

Finals kapsamımıza buradan göz atın. • Shelburne: Lakers’ın şampiyonluk yarışında • Lowe: GOAT tartışması şimdi farklı • LeBron’un Laker 2. Yılı bir ünvanla bitiyor • NBA balonunun son günleri The Lakers’dan Anthony Davis tercih edebilir 2020-21 sezonu için 28,8 milyon dolarlık sözleşmesine. Başlangıçta bunun yapılması gereken tarih 23 Hazirandı ve daha sonra yeniden başlatma takvimi ayarlandığında 14 Ekim’e itildi. Bu tarih (yani bugün, Çarşamba), NBA yılının başlangıcındaki gecikme nedeniyle geçersiz hale getirildi ve Davis’in yeni kayıt tarihi, revize edilmiş takvim yılına denk gelecek. 1 Aralık’ta varsayımsal bir başlangıç ​​tarihi serbest ajansı, örneğin, Davis katılım tarihini Kasım ayının son haftasında koyacaktı. Sezon muhtemelen 29 Haziran’dan sonra yayınlanacağından, LA Clippers’tan Kawhi Leonard ve Paul George gibi oyuncular oyuncu seçeneği tarihlerinin değiştiğini görecekler.

Her ikisinin de 2021-22 sezonu için 29 Haziran’da kayıt tarihi vardı. 2019 Temmuz’unda Andre Iguodala’yı Memphis’e gönderen anlaşmadan Golden State Warriors’ın 17,2 milyon dolarlık ticaret istisnası başlangıçta bu yaz sona erecek. Bu 24 Ekim’e kadar ertelendi ve şimdi ücretsiz ajansın başlamasından sonra yedi güne taşınacak.

New York Knicks’ten Taj Gibson, Reggie Bullock, Elfrid Payton ve Wayne Ellington için 17 garantili tarih, takımların serbest oyuncularla pazarlık yapabileceği günden bir önceki güne kadar geri çekilecek (başlangıçta 18 Ekim idi). Dört oyuncudan feragat edilirse New York’ta 40 milyon $ ‘a kadar kapak alanı olabilir.Normal sezona başlama tarihi de çok büyük sonuçlar doğuracaktır.İlk normal sezon maçından önceki gün Giannis Antetokounmpo’nun bir sözleşme imzalayabileceği son tarih. Supermax uzantısı Sezon bittiğinden beri takımların takas yapmasına izin veriliyor mu? Cevap hayır (şimdilik) Takımların şu anda oyuncuları uzatma ile sözleşme imzalamalarına, sözleşmeli oyunculardan feragat etmelerine ve en önemlisi başka biriyle takas yapmalarına izin verilmiyor. takım (veya takımlar).

Oyuncularla yukarıda belirtilen CBA üzerinde bir anlaşma sağlandığında işlem penceresinin kalkmasını bekleyin. Dikkat edilmesi gereken bir nokta, normal sezonun bitiminden taslaktan öncesine kadar, nadiren takasların olduğudur. Son sezon dışında, ilk takas, 15 Haziran’da Pelicans’ın Anthony Davis’i Lakers’a göndermeyi sözlü olarak kabul etmesiyle gerçekleşti. Favori takımım / oyuncum takaslara dahil olacak mı? Son yıllarda çok fazla finansal tabanlı takas görmedik. ama bu sezon biraz da olabilir. Koyu kırmızı mürekkeple karşı karşıya olan bazı takımlar, basketbol kararlarına göre maaş kesintisine öncelik vermek zorunda kalabilir. Ayrıca takımlar sekiz aydır anlaşma yapamadı ve artmaya devam ediyor. Bir taslak yaklaşırken, bazı eylemler olacağından emin olabilirsiniz. İşlem moratoryumu taslaktan önce kaldırılacak mı? Offseason için çok fazla bilinmeyen var, ancak takım yöneticilerinin ESPN’e onayladığı bir şey, işlem moratoryumunun daha önce kaldırılacağıdır. Bu kadar çok gelir kaybedilirken, bu serbest ajansı nasıl etkileyecek? Maaş sınırı 109,1 milyon $ ‘da sabit kalacak şekilde, yukarıda harcama gücüne sahip olacağı öngörülen yalnızca dört takım (Atlanta, Charlotte, Detroit ve New York) var. 9.3 milyon dolarlık orta düzey istisna.

ESPN Daily podcast: Pazartesiden Cumaya kadar sunucu Pablo Torre, gezegendeki en iyi muhabirlerin ve içeriden birinin söylediği gibi ESPN’deki en ilginç hikayelere içeriden bir bakış sunuyor. Dinle Bu, ücretsiz ajans başlamadan önce sözleşmelerine dahil olan bir grup oyuncu göreceğimiz anlamına geliyor. Anthony Davis ve Jerami Grant hala çekilme konusunda neredeyse kesin olsalar da, sözleşmelerinde oyuncu seçeneği olan 29 başka oyuncu var.

DeMar DeRozan, Gordon Hayward, Andre Drummond ve Mike Conley gibi büyük isimler muhtemelen serbest temsilciler haline gelmeyecekler.Ekiplerin kap alanı kullanmaya nasıl öncelik verdiğine ve ayrıca orta düzeydeki istisnalara da dikkat edin. Takımlar, ekonomik krizin bir sonucu olarak Gelir eksikliği geliyor ve katılım söz konusu olduğunda 2020-21 sezonunun neler sunacağı bilinmeyen bir durumla karşı karşıya. Ortalamanın altında bir serbest oyuncu sınıfıyla, serbest oyuncu yavaş bir emekleme olarak sonuçlanabilir ve takımlar muhafazakar davranır. Ne kadar para harcadıklarına ve taahhüt etmeye istekli oldukları yıllara yaklaşın. Bu nedenle, işlemlerin esnafın hakimiyetinde olmasını bekleyin. 2020 sezon dışı hakkında konuştuğumuzu biliyorum ama serbest temsilci sınıfı ne yapıyor? 2021’e benziyor mu? Hala 2020-21 sezonunu geçmek zorundayız, ancak bir sonraki sezon şimdiden büyük hikayelerle dolu, üst düzey bir serbest temsilci sınıfından bahsetmiyorum bile. Giannis Antetokounmpo sezondan önce bir supermax uzatması imzalamazsa , bac Arka arkaya MVP sadece 2020-21’in en iyi hikayesi değil, aynı zamanda 2021’de kayan yazı serbest temsilcisi olacak. Leonard, George, Hayward, Drummond, DeRozan, Victor Oladipo, Jrue Holiday ile bir sınıfa katılabilir. Kyle Lowry, Spencer Dinwiddie, Kelly Oubre Jr., Rudy Gobert, LaMarcus Aldridge ve kısa süre önce dört kez Final MVP’si LeBron James’i taçlandırdı. 2017’nin draft sınıfından, aralarında Jayson Tatum, Donovan Mitchell ve Bam’ın da bulunduğu potansiyel kısıtlı serbest temsilciler var. Adebayo – hepsi bu sezon dışında mevcut takımlarıyla sözleşme uzatma imzalamaya hak kazanacak. 2021-22 için ligin maaş sınırını nasıl belirlediği, ücretsiz temsilcilerin takım değiştirdiği önemli bir rol oynayacak. Sınır 109,1 milyon dolar kalırsa (2019-20 ve muhtemelen 2020-21 ile aynı), Dallas Mavericks ve Lakers gibi takımlarda maksimum kapak alanı olmayacak. Yine de, bu sezon dışında ne olacağına bağlı olarak, bundan bir yıl sonra maksimum ücretsiz temsilci için 10 takımda olabilir. ESPN’den Bobby Marks bu rapora katkıda bulundu.

14 Eyl 2020Adrian WojnarowskiSenior NBA Insider CloseHost of The Woj Pod 2017’de ESPN’e katıldı Twitter’da takip edin LAKE BUENA VISTA, Fla. – Houston Rockets koçu Mike D’Antoni, franchise’a antrenörlükten muaf bir ajan olduğunu ve geri dönmeyeceğini bildirdi. gelecek sezon takım, Pazar günü ESPN’e söyledi."D’Antoni ESPN’e yaptığı açıklamada, eşim Laurel ve benim Houston’daki inanılmaz yolculuğumuzun şimdilik sona erdiğini ve yeni bir bölüme geçeceğimizi duyurmaktan büyük bir üzüntü ve minnettarlıkla. Kaynakların ESPN’e verdiği demeçte, Houston’ın Batı Konferansı yarı finalinde Cumartesi günü sona eren sezonunun sona ermesiyle birlikte, uzatma tekliflerini sezon öncesinde geri çevirdi. Philadelphia 76ers’ın antrenörlük açılışı için bir grup aday arasında değerlendirileceğini söyledi. sahibi Tilman Fertitta, D’Antoni’ye teşekkür etti ve ileriye gitmesini diledi."Fertitta, Mike gerçek bir profesyonel ve harika bir basketbol zihnidir, dedi. "O bir kazanan ve son dört sezonda çalışacak olağanüstü bir koç ve lidere sahip olduğumuz için çok mutluyuz."D’Antoni, Rockets koçu olarak dört sezonda 217-102’ydi ve bir kez Batı Konferansı finallerine ve üç kez konferans yarı finallerine yükseldi. İki kez NBA Yılın Koçu olan D’Antoni, Rockets’ı Batı Konferansı’nda son dört yılda (.682) en yüksek galibiyet yüzdesine götürdü ve tüm ligde sadece Toronto Raptors’u (.695) takip etti. Sadece Golden State Warriors (46), Boston Celtics (33) ve Raptors (31), D’Antoni’nin Houston’daki dört yıllık koşusunda Rockets’ten (28) daha fazla play-off zaferi elde etti. 15 Ekim 2020Kevin Pelton ESPN Kıdemli Yazar Yakın Ortak yazar, Pro Basketball Prospectus serisi Eskiden Indiana Pacers Geliştirilmiş WARP derecesi ve SCHOENE sistemi danışmanlarından biriydi Twitter’da takip edinFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestEmail ESPN’den Adrian Wojnarowski Perşembe günü bildirdi? Houston zaten yanlış yöne gidiyordu. Ligin en eski kadrosunun sezon sonrası oynanan dakikalara göre ağırlıklandırılması için birden fazla ilk tur seçiminden vazgeçmesine rağmen, Rockets, Golden State Warriors’ı devirme maçına geldiğinden beri konferans finallerine geri dönemedi. Bu eğilimler devam ederse Morey’nin ayrılması, sonunda James Harden liderliğindeki Houston takımlarının çekişmesi döneminin sona ermesine yol açabilir mi?

Harden’in kendisi ayrılacak mı? 15 Ekim 2020Tim MacMahon ESPN Personel Yazarı Kapat Eylül 2009’da ESPNDallas.com’a katıldı; Dallas Cowboys ve Dallas Mavericks’e katıldı ESPN Dallas 103.3’te düzenli olarak yer alıyor Twitter’da Daryl Morey, bunun kişisel nedenlerini belirtti. "doğru zaman" Houston Rockets’ın genel menajeri olarak 13 sezonluk görev süresinin ardından istifa edecek.Morey’nin istifasının 1 Kasım’da yürürlüğe gireceğini duyuran ekip, sahibi Tilman Fertitta ve Rockets’ın franchise’daki ön ofisinde yardımcı olmaya devam edeceğini açıkladı. yeni bir koç ara."Morey, Perşembe gecesi ESPN’e Fertitta’yı da içeren bir telefon görüşmesinde benim için harika bir koşuydu. "Şahsen, zamanlama benim için çalıştı.

Each of the steel parts within the link as well as wire crate tend to be minimize coming from strong components of metal and then carefully shaped, montblanc reproduction timepieces along with polished by hand : a job which takes 3 weeks per tourbillon and also calls for standards involving quality which simply a number of grasp watchmakers have the capability. The metal tourbillon bridge is often a smaller work of genius on its own and also takes are 2 horizontally, the overlap golf figures associated with 8, that are additionally symbols of infinity.The actual tourbillon centers on its axis when a second; like the harmony, this consists 89 particular person parts and also weighs One particular.010 gary. The tourbillon parrot cage, which patek philippe replica measures Eighteen.Some millimeters in diameter, contains a big stability which has a height associated with Fourteen.5 millimeters; it features a substantial moment associated with inertia involving 59 mgcm2 and the traditional rate of recurrence of two.Your five Hertz (18 500 bph). Specifically significant will be the 3 portable having to pay weights with the Minerva arrow, which is often forced back and forth around the curved arc of the tourbillon crate to get best balance.